مد و لباس

خوش تیپی و خوش لباسی با مطالب خواندنی وبلاگ مد و لباس

با اين كيف ها به ظاهرتان جلوه تازه ببخشيد !

 

«هرچه مغازه‌ها را گشتيم محصولي كه رضايت‌مان را جلب كند و متفاوت باشد پيدا نكرديم، بنابراين تصميم گرفتيم خودمان دست به كار شده و با طرح‌ها و پارچه‌هاي مورد نظرمان كيف و لباس توليد كنيم.»
 
برترين مجله اينترنتي ايران
برترين ها:  «هرچه مغازه‌ها را گشتيم محصولي كه رضايت‌مان را جلب كند و متفاوت باشد پيدا نكرديم، بنابراين تصميم گرفتيم خودمان دست به كار شده و با طرح‌ها و پارچه‌هاي مورد نظرمان كيف و لباس توليد كنيم.» اين‌ها گفته‌هاي مهديه زيني اسكويي، مريم شاهنكويي و نرگس عزت‌ور است كه گروه «نين» كه به معني بانوست را تشكيل داده و به توليد كيف و پس از آن مانتو پرداخته و كم‌كم بازار خوبي براي محصولات‌شان پيدا كرده‌اند. اين 3نفر كه فارغ‌التحصيل رشته نقاشي هستند، طراحي مدل و دوخت اين كيف‌ها را خودشان انجام ‌مي‌دهند. آن‌ها در طراحي و دوخت محصولات‌شان از ايده‌ها و تركيب رنگي‌هاي جديد و متنوع استفاده كرده و هنگامي كه با تشويق اطرافيان‌شان روبه‌رو شدند، تصميم به برگزاري نمايشگاه‌ گرفته و در طول برگزاري چند نمايشگاه با استقبال خوبي روبه‌رو شدند. بيشتر اين كيف‌هاي پارچه‌اي در رنگ‌هاي متنوع همراه با نقوشي هستند كه به وسيله باسمه روي كيف‌ها چاپ مي‌شود. گروه نين، رنگ فيروزه‌اي را با اصالت ايراني‌اي كه دارد، به‌عنوان نوعي نماد انتخاب كرده و در بيشتر محصولات‌شان مي‌توان اين رنگ را ديد.

براي دانشجوها

اين كوله‌پشتي جادار كه تركيبي از پارچه كتان و چهارخانه است، با چاپ باسمه‌اي كه روي آن كار شده، براي دانشجويان گزينه مناسبي است.

براي سرمايي‌ها

پارچه كبريتي اين كيف آن را به انتخاب خوبي براي روزهاي سرد تبديل كرده و با تركيب رنگ‌هاي طوسي‌روشن و تيره آن را به‌راحتي مي‌توان براي رفتن به دانشگاه و اداره استفاده كرد.

براي آن‌ها كه به دنبال نوآوري هستند

مدل جديد و راحت اين كيف باب طبع كساني است كه به‌دنبال ايده‌هاي جديد هستند و رنگ سبز و نارنجي به‌كار رفته در آن، اين كيف را چشم‌نواز كرده است.

هم جادار، هم راحت

كساني كه به‌دنبال كيف‌هاي پارچه‌اي بزرگ، جادار و در عين حال راحت مي‌گردند از اين مدل كيف استقبال مي‌كنند.سنگ‌شور در دستان شما

در طراحي و دوخت اين كيف‌ها از تركيب پارچه‌ سنگ‌شور و پارچه نخي طرح‌دار استفاده شده كه مناسب خانم‌هاي جوان است.

روپاي فيروزه‌اي

اين كيف با پارچه كتان و تركيب رنگي قهوه‌اي و آبي فيروزه‌اي دوخته شده و چاپ نقوشي كه روي آن صورت گرفته، زيبايي آن را دوچندان كرده است.

براي ست كردن با رنگ‌هاي گرم

رنگ‌هاي كرم و قهوه‌اي به‌خوبي با مدل اين كيف هماهنگ شده و براي مهماني‌رفتن مي‌توان آن را در نظر گرفت.

براي آن‌كه شانه‌هاي‌تان اذيت نشود

اين كيف دوشي انتخاب مناسبي براي خانم‌هايي است  كه دنبال كيف‌هاي سبك و جادار هستند. چاپ باسمه‌اي  روي پارچه سنگ شور نخي و تودوزي   چرم، اين مدل را به يك انتخاب متفاوت تبديل كرده است.

تركيب مناسب رنگ‌ها

اين كيف، يك مدل جادار و كاملاراحت است به‌خصوص اين‌كه استفاده از پارچه‌هاي سبز و قهوه‌اي در كنار يكديگر هم ظاهر متفاوتي به آن  داده است.

جشنواره رنگي

پارچه كبريتي، تركيب رنگي يشمي و كرم در كنار يكديگر و چاپ باسمه روي آن از ويژگي‌هاي اين كيف جادار، راحت و زيباست.

نوشته شده در دوشنبه 1391/2/11ساعت 14:34 توسط aseman790| (0) نظر


آخرين مطالب
» <-PostTitle->
Design By : Teblog